Obsah přednášky


Duše všech lidí nejsou stejné. Mají různé vibrace, původ, strukturu energie, roli v rámci stvoření i různou "historii". Některé jsou tady na Zemi energeticky doma, jiné pocházejí ze vzdálenějších částí vesmíru. To vše má vliv na to, jak se duše projevuje v těle, co a jak prožívá, k čemu a ke komu ji to táhne ...

Pozorujeme duše osob kolem nás systematicky už od roku 2013, sledujeme vývoj, vnímáme, jak energetické změny na Zemi působí na jednotlivé typy duší. Srovnáváme typy duší na území České a Slovenské republiky s ostatními zeměmi světa.

Čím dál víc se ukazuje, že na našem území je nadprůměrná koncentrace duší s vysokým potenciálem. To s sebou nese jedinečné výhody, ale i specifické výzvy. Některé typy duší už se mohou svobodněji projevovat, pro jiné ještě čas nepřišel. Přičemž vnímání a projevování vlastní jedinečnosti a individuality každé duše je nezbytným předpokladem energetického vzestupu Země.

Na naší přednášce dostanete aktuální, komplexní a přitom zároveň velmi konkrétní informace o jednotlivých typech duší, které se v posledních letech inkarnují do naší reality. Vysvětlíme si, jak byly stvořeny a jaká je jejich role na Zemi a zejména pak konkrétně v České republice. Přiblížíme si energetické vlivy, které v minulosti působily na vývoj Země a dotkneme se také současné energetické situace.

V průběhu přednášky se všichni dozvíte, jak vypadá vaše duše, získáte základní představu o tom, jaké je vaše místo v současném dění a také pochopíte podstatné principy fungování vaší duše a jejích projevů v těle.

Přednáška je vhodná pro nováčky i pro ty, kdo již absolvovali tuto přednášku či osobní konzultaci dříve a rádi by získali aktuální informace.

(Na přednášku pak můžete navázat  Příběhem duše, díky kterému získáte rozsáhlejší informace o energetické roli, původu a kvalitách své duše.)

Aktuální termíny a místa konání