O nás

Ještě před pár lety jsme byli úplně normální manželský pár bez jakýchkoliv ambicí prosadit se v duchovní oblasti. Oba jsme původní profesí učitelé a svoji budoucnost jsme viděli v rámci školství.

Náš příběh začal v okamžiku, kdy jsme se rozhodli vrátit do Martinova rodného domu v Praze a vyřešit jisté rodinné záležitosti, abychom dům zachránili před prodejem. 

Aniž bychom to tušili, vzali jsme na sebe naivně a s nadšením spolu s domem i energetickou rodinnou zátěž za všechny členy rodiny. Dostali jsme se pod obrovský tlak a v paralyzujících energiích, ve kterých jsme se spolu s našimi dětmi ocitli, jsme byli nuceni hledat sílu  a řešení v sobě. 

V té době se Martinovi otevřela schopnost jasnovnímání, jejíž přesnost a rozsah nás překvapil. Byla to pro nás úžasná pomoc. Díky této Martinově nové schopnosti, která se postupně zlepšovala a rozšiřovala, se nám začalo dařit složitou situaci pomalu a jistě rozmotávat.

Postupně sílila naše důvěra ve vlastní intuici a otevíraly se nám vyšší a vyšší souvislosti. Svět kolem nás začal konečně dávat smysl. Byli jsme ale nezkušení a naivní, a tak náš růst nebyl rozhodně procházkou růžovým sadem. Díky vlastním chybám jsme se ale naučili rozpoznávat nižší energetické projevy (iluze) od skutečně nejvyšších božských zákonitostí.

Poměrně záhy si Martin uvědomil, že vidí duše lidí a všiml si, že rozhodně nejsou stejné. Byli jsme přirozeně zvědaví a začali jsme pozorovat duše osob kolem nás. Všímali jsme si jejich energetické kvality, vibrací a také toho, jaký vliv má určitý typ duše na člověka a jak se to projevuje v jeho životě.

Našich poznatků přibývalo a tu přišel opakovaně impuls, abychom se otevřeli veřejnosti. Tím začala naše cesta, kdy se z nás, učitelů věcí pozemských, stali učitelé věcí duchovních. 

Od té doby uplynulo sice jen několik let, ale my máme pocit, když se ohlížíme zpátky, že těch let uplynulo nejméně tisíc. Náš život totiž nabral na intenzitě, hloubce a přibyly v něm rozměry, které bychom si před pár lety vůbec nedokázali představit.

Jsme si samozřejmě vědomi, že naše poznání není konečné. Na druhou stranu si čím dál víc uvědomujeme význam informací a energií, které skrze nás přicházejí. Proto jsme otevřeni všem, kteří mají upřímnou touhu po pravdě a sebepoznání.

Nemáme ambice komukoliv pomáhat, někoho zachraňovat, léčit či vést. Ne, rozhodně se nepovažujeme za léčitele, terapeuty ani spasitele. Neslibujeme zázraky.

Nicméně přirozeným vedlejším účinkem našeho sebevyjádření je, že správné informace ve správný čas mohou být velmi osvobozující, stimulující, léčivé. A tak lidé po setkání s námi zažívají velké posuny, úlevu, smíření se sebou, naději... A někteří také (zatím) ne... Všichni jsme jedineční, každý vychází z jiného bodu a ve hře je mnoho faktorů.

Při všem, co děláme a co skrze nás přichází, máme pořád potřebu žít normální život a zachovat si soukromí. Proto nám odpusťte, že zde nenajdete naše fotografie ani videa, ve kterých bychom vystupovali. Vnímáme, že osobní kontakt je nenahraditelný, a proto se o své poznatky dělíme především formou přednášek, seminářů a osobních konzultací.

Pokud si o nás a naší činnosti chcete udělat lepší představu, můžete si také přečíst v rubrice Ohlasy zkušenosti těch, kteří na naše akce chodí už déle.

                                                                                                                               Iva a Martin 

Nabídka přednášek, seminářů a konzultací