Příběhy duší


Miniseminář pro maximálně 4 osoby.

Jedinečná příležitost pro ty, kteří chtějí uvidět červenou nit, která se táhne existencí jejich duše od stvoření po současnost.

Příběh duše je nesmírně posilující. Pomáhá lépe propojit tělo a duši, uchopit vlastní potenciál, přináší pochopení mnohých životních postojů, událostí i fyzických projevů. Na rozdíl od běžné konzultace přináší příběh duše díky své volné formě informace, na které by vás ani nás třeba nikdy nenapadlo se zeptat.

Vaše duše bude vyprávět svůj příběh Martinovým prostřednictvím. Budete mít možnost nahlédnout detailněji do role, pro kterou byla vaše duše stvořena a kterou zastává ve vyšších dimenzích, na to, jak vnímá sebe sama, své Tvůrce, ostatní duše i jak vnímá vývoj na Zemi a svoji současnou inkarnaci. Získáte konkrétní informace o energetických kvalitách a projevu vlastní duše.

Vzhledem k tomu, že příběhy duší jsou velmi zajímavé a obohacující, pracujeme v malých skupinkách, kdy budete mít možnost vyslechnout si i příběhy dalších osob a diskutovat o tom, co nám duše budou sdělovat. Příběhy ostatních jsou důležité proto, abyste svůj vlastní příběh mohli zasadit do širšího kontextu.

Žádné obavy nejsou nejsou na místě, neboť duše vyprávějí vše s láskou a s vysokým nadhledem.

Vlastní příběh si doporučujeme nahrát.

Aktuální termíny a místa konání