Skrytý smysl světa zvířat

Za zvířaty do ZOO


Chcete si promluvit s ledním medvědem, se slonem, tygrem nebo třeba s hyenou?

Zajímá vás, jestli mají zvířata duši? Jakou tady mají energetickou úlohu? Jak vnímají svůj život v ZOO?

Pochází život na Zemi od Boha, nebo platí Darwinova teorie?

Mohou nám zvířata nějak pomoci v našem duchovním vývoji?

Jako je Martin schopen komunikovat s dušemi lidí, může komunikovat se zvířaty. Nás osobně tato komunikace velmi obohatila a otevřely se nám zcela nové obzory. Pokud jste i vy otevření a nebojíte se opustit tradiční pohled na zvířata a zaběhlé myšlenkové vzorce, jste vítáni.  

Projdeme část ZOO Praha, zastavíme se u některých zvířat a "pohovoříme". U některých z nich pobudeme déle a zkusíme navázat hlubší vztah. Pokud budou doma, navštívíme lední medvědy, hrochy, antilopy, slony, žirafy, hyeny, tygry, lvy, hady a velemloky. Ostatní zvířata dle aktuální situace. Pauzu na oběd plánujeme v Údolí slonů, kde je příjemná restaurace s širokým výběrem jídla (i pro vegetariány). 


Termín konání: 

pondělí 10.6. 2019 ( záměrně volíme termín mimo hlavní sezonu a mimo víkend, abychom se vyhnuli největšímu náporu návštěvníků) - obsazeno (přijímáme náhradníky)

Místo konání: 

ZOO Praha, U Trojského zámku 3/120

Na místo jezdí ze zastávky metra C Nádraží Holešovice bus. č. 112. Parkovat se dá na několika velkých parkovištích přímo u ZOO.

Sraz: v 9.45 hod. před hlavním vchodem do ZOO (Pozor, vchodů do ZOO je několik!)

Předpokládaný konec kolem 19 hod. V areálu je pak možno individuálně pobýt až do 21 hod. a nechat v sobě vše doznít.

Cena: 1800 Kč. Vstupné do ZOO je již v zahrnuto v ceně semináře. 

Záloha 800 Kč je splatná předem na účet 2200640538 /2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě.  VS 10062019, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.  Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná. 

Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.

Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech, Příběh duše a jeden další seminář.