Skrytý smysl světa zvířat 1

Za zvířaty do ZOO

Chcete si promluvit s ledním medvědem, se slonem, tygrem nebo třeba s hyenou?

Zajímá vás, jestli mají zvířata duši? Jakou tady mají energetickou úlohu? Jak vnímají svůj život v ZOO?

Pochází život na Zemi od Boha, nebo platí Darwinova teorie?

Mohou nám zvířata nějak pomoci v našem duchovním vývoji?

Jako je Martin schopen komunikovat s dušemi lidí, může komunikovat se zvířaty. Nás osobně tato komunikace velmi obohatila a otevřely se nám zcela nové obzory. Pokud jste i vy otevření a nebojíte se opustit tradiční pohled na zvířata a zaběhlé myšlenkové vzorce, jste vítáni.  

Projdeme část ZOO Praha, zastavíme se u některých zvířat a "pohovoříme". U některých z nich pobudeme déle a zkusíme navázat hlubší vztah. Pokud budou venku, navštívíme orangutany, lední medvědy, hrochy, antilopy, slony, žirafy, hyeny, vlky, zubry, bizony,  kozorožce, člunozobce, tygry a lvy.  Ostatní zvířata dle aktuální situace. Pauzu na oběd plánujeme v Údolí slonů, kde je příjemná restaurace Gulab s širokým výběrem jídla (i pro vegetariány). 

Termín konání: pondělí 19.6. 2023 - obsazeno (pouze možnost přihlášení jako náhradník)


Skrytý smysl světa zvířat 2

Znovu za zvířaty do ZOO

Na vaši žádost jsme se rozhodli přidat další okruh v pražské ZOO a navštívit zvířata, na která se v původním semináři nedostalo. Navštívíme lachtany, tučnáky, dvojzoborožce, tapíry, mravenečníky, trnuchu, anakondy, klokany, vombaty,  gibony, posvátné žáby od jezera Titicaca, příp. další zvířata dle aktuální situace. Oběd plánujeme v restauraci Gaston ve spodní části ZOO.

Termín konání: 

léto 2023, zatím není možné se přihlásit


Místo konání: 

ZOO Praha, U Trojského zámku 3/120. 

Na místo jezdí ze zastávky metra C Nádraží Holešovice bus. č. 112. Parkovat se dá na několika velkých parkovištích přímo u ZOO.

Sraz: v 9.45 hod. před hlavním vchodem do ZOO (Pozor, vchodů do ZOO je několik!)

Předpokládaný konec kolem 18. hodiny. 

Přihlášení na seminář