Skrytý smysl světa zvířat 1

Za zvířaty do ZOO

Chcete si promluvit s ledním medvědem, se slonem, tygrem nebo třeba s hyenou?

Zajímá vás, jestli mají zvířata duši? Jakou tady mají energetickou úlohu? Jak vnímají svůj život v ZOO?

Pochází život na Zemi od Boha, nebo platí Darwinova teorie?

Mohou nám zvířata nějak pomoci v našem duchovním vývoji?

Jako je Martin schopen komunikovat s dušemi lidí, může komunikovat se zvířaty. Nás osobně tato komunikace velmi obohatila a otevřely se nám zcela nové obzory. Pokud jste i vy otevření a nebojíte se opustit tradiční pohled na zvířata a zaběhlé myšlenkové vzorce, jste vítáni.  

Projdeme část ZOO Praha, zastavíme se u některých zvířat a "pohovoříme". U některých z nich pobudeme déle a zkusíme navázat hlubší vztah. Pokud budou venku, navštívíme orangutany, lední medvědy, hrochy, antilopy, slony, žirafy, hyeny, vlky, zubry, bizony,  kozorožce, člunozobce, tygry, lvy a velemloky.  Ostatní zvířata dle aktuální situace. Pauzu na oběd plánujeme v Údolí slonů, kde je příjemná restaurace Gulab s širokým výběrem jídla (i pro vegetariány). 

Místo konání: 

ZOO Praha, U Trojského zámku 3/120. 

Na místo jezdí ze zastávky metra C Nádraží Holešovice bus. č. 112. Parkovat se dá na několika velkých parkovištích přímo u ZOO.

Termín konání: 24.5. 2024 - obsazeno (jen možnost přihlášení jako náhradník)

Sraz: v 9.45 hod. před hlavním vchodem do ZOO (Pozor, vchodů do ZOO je několik!)

Předpokládaný konec mezi 17. a 18. hodinou. 

Podmínky účasti: Seminář je pro pokročilé účastníky, tedy pro ty, kteří absolvovali úvodní přednášku, Příběh duše a minimálně 1 další seminář. Seminář Skrytý smysl světa zvířat 1 a 2 je možné absolvovat v libovolném pořadí.Skrytý smysl světa zvířat 2

Znovu za zvířaty do ZOO

Na vaši žádost jsme se rozhodli přidat další okruh v pražské ZOO a navštívit zvířata, na která se v původním semináři nedostalo. Navštívíme lemury, lachtany, tučnáky, dvojzoborožce, tapíry, gaviály, mravenečníky, trnuchu, anakondy, klokany, vombaty,  gibony, posvátné žáby od jezera Titicaca, příp. další zvířata dle aktuální situace. Oběd plánujeme v restauraci Gaston ve spodní části ZOO.

Místo konání:

ZOO Praha, U Trojského zámku 3/120.

Na místo jezdí ze zastávky metra C Nádraží Holešovice bus. č. 112. Parkovat se dá na několika velkých parkovištích přímo u ZOO.

Termín konání: 25.6. 2024 - volná místa

Sraz: v 9.45 hod. před hlavním vchodem do ZOO (Pozor, vchodů do ZOO je několik!)

Předpokládaný konec mezi 17. a 18. hodinou.

Podmínky účasti: Seminář je pro pokročilé účastníky, tedy pro ty, kteří absolvovali úvodní přednášku, Příběh duše a minimálně 1 další seminář. Seminář Skrytý smysl světa zvířat 1 a 2 je možné absolvovat v libovolném pořadí.


Zimní Zoo

Bonusový seminář pro absolventy seminářů Skrytý smysl světa zvířat 1 nebo 2

Vzhledem k tomu, že někteří z vás si naše semináře v Zoo oblíbili, do léta je daleko a stále se ještě na všechna zvířata nedostalo, rozhodli jsme se přidat bonusový seminář pro absolventy alespoň jednoho z původních seminářů v pražské Zoo. 

Navnímáme si společně, jak se daří zvířatům zimě a projdeme trasu, kde se zastavíme u expozice evropských ptáků, navštívíme farmu s domácími zvířaty (Dětská Zoo), pavilon Sečuán, Rákosův pavilon a pak projdeme Papouščí stezkou a zpět kolem kasuárů, emuů. Seminář zakončíme v Indonéské džungli, kde se zaměříme na dospělé varany komodské, makaky vepří, orangutany sumaterské a na luskouny krátkoocasé.

Dozvíte se mimo jiné, proč jsou krávy v Indii posvátné, jaké jsou energetické rozdíly mezi naším a exotickým ptactvem, proč jsou papoušci dlouhověcí a proč mají luskouni šupiny.

Budeme sice venku, ale zároveň využijeme možnosti ohřát se v pavilonech a samozřejmě v restauraci. Vzhledem k tomu, že se brzy stmívá a zimní otvírací doba je pouze do 16 hodin, bude seminář kratší než jeho letní verze. 

Přihlášení na seminář