Živá příroda

Voda - nositelka života a naděje 

Jedním z úkolů, který před všemi obyvateli Země stojí, je otevřít se pravdivému vnímání přírody a všech bytostí, které ji tvoří. Tím, že uvidíme jejich skutečný potenciál, ucítíme, kdo skutečně jsou a kdo jsme ve vztahu k nim my, oživíme vědomí jejich vlastní individuality, zažehneme jejich božskou jiskru, která v průběhu věků ztratila svou sílu a jas, a příroda bude moci OŽÍT, vibračně se zvednout.

Na tomto semináři budeme hlavní pozornost věnovat VODĚ.


Co je doopravdy voda?
Co pro nás voda dělá a co my můžeme udělat pro ni? Jaká je energie řeky, rybníka, moře, přehrady? Co dělá s energií vody, když zmrzne? Jak je to s táním ledovců? Proč na některých místech voda mizí? Jakou energii a jaké informace nabízí ledovce na Antarktidě a čím je specifická poušť?

Budete mít možnost si nacítit, jak působí voda na nás a jak naše energie působí na vodu. 

Pokud zbude čas, zaměříme i na energetickou roli rostlin a zvířat v prostředí (na řadu se dostanou i domácí mazlíčci) a vnímání různých přírodních bytostí a komunikaci s nimi.

Termín konání: seminář již proběhl

Místo konání: Centrum Filipovka, Filipova 1, Praha - Chodov (viz mapa níže)

Cena: 1700 Kč (pro ty, kteří seminář již absolvovali a chtějí si jej zopakovat, platí zvýhodněná cena 900 ).

Záloha 700 Kč je splatná předem na účet 2200640538/2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte datum akce a své jméno a příjmení. Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná.

Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.

Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše.