Úkoly duše

O smyslu inkarnace a vizích vaší duše

Miniseminář pro maximálně 3 osoby, kde budou promlouvat vaše duše Martinovým prostřednictvím na téma aktuálních plánů a směřování duše.

Po společné části, kdy vám přiblížíme aktuální trendy a vize inkarnovaných duší, se budeme věnovat každému účastníkovi a jeho specifickým úkolům jednotlivě. Každý úkol si vysvětlíme, budete mít možnost klást otázky. 

Seminář je určen pro ty, kteří již absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a miniseminář Příběhy duší. Vzhledem k tomu, že úkoly se mohou aktualizovat, je vhodný i pro ty, kterým již Martin načítal úkoly duše před delší dobou v rámci osobní konzultace.

Vlastní úkoly si doporučujeme nahrát, abyste se mohli k nahrávce vracet.


Cena: 2500 Kč. Platba na místě v hotovosti. Délka semináře je cca 4 hod

Objednávky PO-PÁ 9-18 hod. na tel. 774 33 72 99.  Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte.

Přehled termínů:

26.6. 2024 od 16 hod. - obsazeno (možnost přihlásit se jako náhradník)

Pokud nechcete čekat na volný termín a jste flexibilní, můžete se na kterýkoli z dřívějších obsazených termínů zapsat jako náhradník. Pokud se uvolní místo, ozveme se vám :-)

Místo konání: Donovalská 17, Praha - Chodov. Nejbližší zastávka MHD je Donovalská (bus 177, 181, 182 ze stanice metra Opatov, bus 126, 197 ze stanice metra Háje nebo Chodov). Parkování v ulici je bez omezení.