Typologie duší pro pokročilé

Co se jinam nevešlo


Nástavbový seminář, ve kterém je všechno to, na co se nás ptáte, ale do jiných seminářů se to nevešlo. Doporučujeme zejména pro ty, kteří by rádi na osobní konzultaci, ale zatím se jim to nepodařilo.
Těšíme se také, že vám předáme spoustu nových a rozšiřujících informací o typech duší a koncepci božího řádu. Bude prostor si více přiblížit, jaká témata řeší jednotlivé typy duší, jak tyto duše pracují s tělem, jak ovlivňují naše životy a jak inkarnace zase naopak ovlivňuje je.
Dozvíte se, jak jít své duši naproti a jaké postoje blokují spojení s duší. Řekneme si, podle jakého klíče se jednotlivé typy duší inkarnovaly v minulosti a jak a proč se inkarnují dnes. 

A počítáme samozřejmě i s vašimi otázkami a sdílením. 

Termín konání

seminář již proběhl

Cena a platba

Cena 900 Kč/ os.  Pro ty, kteří seminář již v minulosti absolvovali, platí zvýhodněná cena 600 Kč.

Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše. 

Objednání na přednášku je možné pouze prostřednictvím níže uvedeného přihlašovacího formuláře (pokud chcete přijít ve dvojici či ve skupině, prosíme vyplnit formulář pro každého účastníka zvlášť).

Platba se platí předem na účet 156827733/0300 u Poštovní spořitelny ČSOB. Jestliže se přihlásíte jako náhradník, nic neplaťte. Pokud se uvolní místo, ozveme se vám.

Název účtu: Uhlířová Iva

IBAN: CZ1703000000000156827733

BIC: CEKOCZPP

Sídlo banky: Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5.

Variabilní symboly (povinný údaj, dodržujte uvedený formát, jinak nebude vaše platba identifikována)

Přednáška 30.7. 2022: 30072022

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení přihlášené osoby.

Platbu je třeba provést do 5 pracovních dnů od přihlášení (vyplnění formuláře). Pokud se tak nestane, bude vaše místo nabídnuto dalším uchazečům. Jestliže neuvedete správný variabilní symbol v uvedeném formátu, může se stát, že vaše platba nebude dohledána. Věnujte proto prosím pozornost údajům, které zadáváte.

Při neúčasti na přednášce se zaplacená částka nevrací ani nepřevádí na jiný termín. Platbu vracíme, pouze pokud svou účast zrušíte nejméně 10 dní předem.

Místo konání

Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, (vstup od autobusové zastávky na ul. Doupovská), Praha 10 - Hostivař. Přednáška se koná ve Velké přednáškové místnosti, vstup vlevo před hlavní bránou (viz mapa níže).

MHD: autobus č. 177, zastávka Toulcův dvůr. Autobus jezdí z metra C Opatov, Chodov, případně z vlakového nádraží Praha-Libeň (zastávka Nádraží Libeň). Parkování v okolí bez omezení.

Přihlašovací formulář