Typologie duší pro pokročilé

Co se jinam nevešlo


Nástavbový seminář, ve kterém je všechno to, na co se nás ptáte, ale do jiných seminářů se to nevešlo. Doporučujeme pro ty, kteří by rádi opět na osobní konzultaci, a nechtějí tak dlouho čekat na volný termín..
Těšíme se také, že vám předáme spoustu nových a rozšiřujících informací o typech duší a koncepci božího řádu. Popovídáme si o minulosti Země, o aktuálním energetickém dění i o tom, kam směřuje vývoj. A počítáme i s vašimi otázkami a sdílením. 

Termín konání


Seminář již proběhl.
Předpokládaný konec v 17 hod.


Cena: 800 Kč/ os. Záloha 300 Kč je splatná předem na účet         doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, příjmení a datum akce. Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná. 

Pro ty, kteří seminář již v minulosti absolvovali, platí zvýhodněná cena 500 Kč.

Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. 

Přihláška je platná až po zaplacení zálohy. 

Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše. 

Místo konání

Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1. Vstup přes dvůr z ulice Zlatá. Zvoňte na zvonek s nápisem Galerie. vejděte do chodby a vpravo jsou prosklené dveře. Až vám otevřeme, vyjděte nahoru do podkroví.