Seminář pro Tvůrce

Seminář pro osoby s dušemi Tvůrců z 1. i 2. kola tvoření, tedy pro Tvůrce Benodis, Geandriel, Wiké, Tvůrce krajiny a další Tvůrce z 1. kola.

Tvůrci drží energetické pole pro ostatní bytosti. Tvoří podmínky k životu. Jsou spojeni se Zdrojem a přinášejí vždy ty nejvyšší možnosti. Jsou zárukou života, vývoje, kontinuity a harmonie. 

V této realitě to není vůbec snadný úkol, protože energetické konstrukce postavené na zkušenostech mnoha a mnoha generací  tlačí všechny jedince do malosti, bezmoci, stejnosti, stereotypu a nedovolují, aby zde tak snadno někdo tyto energetické limity přerostl. Osoby s dušemi Tvůrců tento tlak a omezení pociťují nejvíce. Cítí v sobě velkou sílu, touží dělat velké věci,  mají velké myšlenky, ale život je v jejich sebevyjádření moc nepodporuje. Často jejich touha ovlivňovat věci bývá ostatními vnímána jako nepatřičná a  označována jako nadměrné ego.  Dříve nebo později se tedy smíří s málem a obracejí svou sílu proti sobě.

Seminář je koncipován tak, abychom:

  • pojmenovali roli Tvůrců v této realitě v minulosti a dnes,
  • odpověděli na otázku, proč zrovna vy máte duši Tvůrce,
  • si ukázali cestu jak být velkým, a přitom se nenechat lapit do osidel pýchy a domýšlivosti,
  • si přiblížili specifika energetického tvoření Tvůrců,
  • pojmenovali to, co vás nejvíce brzdí,
  • vám pomohli nalézt vaše místo v životě,
  • vám ukázali, že to, co jste až dosud považovali za své nedostatky, jsou jen nesprávně používané dary.

O výše uvedených tématech si budeme nejen povídat, diskutovat,  ale opět bude prostor i na vlastní prožitky a společné sdílení.


Termín konání:


Místo konání: Praha - Chodov, Centrum Filipovka, Filipova 2013/1, (cca 10-15 min. pěšky od stanice metra C Chodov)

Cena: 1500 Kč

Záloha 500 Kč je splatná předem na účet 2801245218/2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, příjmení a datum akce..

Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy. V případě neúčasti na semináři se záloha nevrací.

Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech.