Poselství předků

Spojení na druhý břeh

Miniseminář pro 4 osoby, v rámci kterého budete mít možnost spojit se Martinovým prostřednictvím s někým z vašich blízkých, kteří již zemřeli. 

Výběr je zcela na vás. Pokud máte, přineste si fotografie vybrané osoby. Ale pro jistotu mějte ještě záložní plán/y, kdyby spojení s vybranou osobou z nějakého důvodu nebylo možné. Jestliže se ukáže, že někdo z vašich blízkých není v pořádku, budeme společně hledat řešení. 

Pokud bude váš blízkých schopen a ochoten, přiblíží vám, jak se mu daří, a sdělí vám, co má na srdci. Budete se ho také moci zeptat na to, co vás zajímá. Komunikaci s vaším blízkým si můžete nahrát.

Seminář je plnohodnotnou alternativou k osobní konzultaci. Je však určen pouze pro ty, kteří již mají nějaké povědomí o otázkách smrti a posmrtné existence, tedy pro ty, kteří absolvovali seminář Posmrtný život nebo některý z tematických podvečerů na téma Významné osobnosti.

Cena: 2000 Kč. Platba na místě v hotovosti. Délka semináře je cca 3,5 hod.

Přehled termínů:

22.5. 2024 od 10 hod - volná místa

Objednávání na tel. 774 337 299, po-pá 9-18 hod.

Pokud nechcete čekat na volný termín a jste flexibilní, můžete se na kterýkoli z dřívějších obsazených termínů zapsat jako náhradník. Pokud se uvolní místo, ozveme se vám :-)

Místo konání: Donovalská 17, Praha - Chodov. Nejbližší zastávka MHD je Donovalská (bus 177, 181, 182 ze stanice metra Opatov, bus 126, 197 ze stanice metra Háje nebo Chodov). Parkování v ulici je bez omezení.