Martina


Milá Ivo a Martine,

srdečně vás oba zdravím ze svého domova. To, co se děje, je pro mě úžasné, silné, dojemné a ohromující zároveň, a když si uvědomím, že to celé je ještě daleko větší a přesahuje to mé představy, tak to ve mě budí dojetí a úctu. Uvědomuji si, že to, co vnímám, je možné i díky vám a ráda bych vám alespoň takto přes písmenka vyjádřila své poděkování za všechno, co jste mi rozkryli, zvědomili, předali.... Jsem vděčná kamarádce, která mi o vás řekla a taky sama sobě, že jsem poslechla své pocity a vydala se za vámi na úvodní přednášku:-)

To, co jsem se na ní a dále na "Příbězích duše", dalších seminářích, konzultacích i ve vašich článcích dozvěděla, je pro mě nesmírně důležité jednak v tom, že mi to dalo do slov, co jsem cítila, ale také to otevřelo úplně nové pohledy na život, svět..., které byly pro mě fascinující a zároveň jasné, někde v hloubi známé a samozřejmé.

Pomohlo mi to dát věci do souvislostí a mám pocit, že to pojmenování způsobilo, že všechno ve mě nějak vyrostlo, posílilo se spojení s mojí duší. Uvědomila jsem si, že to jaká jsem, je v pořádku:-) A to, že jsou druzí jiní, je také v pořádku, že každý potřebujeme věci řešit jinak, jinou rychlosti, jiným přístupem...

Nastartovalo to ve mě procesy, které mění můj život, přístup k němu, k sobě, k lidem, ke zvířatům, vodě, přírodě, zemi... a naprosto to zesílilo touhu vidět sebe, druhé, co se děje... v Pravdě. Jsem si vědoma velkého přínosu pro svůj život a cítím, že i má tvorba a práce s lidmi, ať už na seminářích nebo při terapiích dostala větší hloubku a rychlejší a širší výsledky.

Mám pocit, že díky tomu, co spolu objevujete a předáváte, dáváte každému (tedy tomu, kdo chce:-) možnost se vyvíjet do své krásy, velikosti a síly, objevit v sobě kvality, které neseme z rodu a které nám plynou od duše, a být tak vědomějším na své cestě a větším přínosem i pro ty ostatní, kteří pak můžou navazovat, spolupracovat... Jste krásným příkladem té návaznosti a spolupráce.

Uvědomuji si, že jsem zdaleka nenapsala vše, co bych vám ráda sdělila, ale ono to úplně nejde dát do slov, tak to posílám k tomu celému v pocitech a vy už si to nějak navnímáte a rozbalíte:-)

Děkuji z celého srdce a přeji hodně radosti, nových možností a život v Pravdě nám všem.

S láskou a úctou

Martina