Univerzální záměr

05.09.2022

Ačkoli jsme už mnohokrát při různých příležitostech formulovali příklady záměrů, které pomáhají posouvat situace, ve kterých se nacházíme, vnímáme, že je potřeba si některé věci připomínat, abychom se v dnešní náročné době neztratili. Je důležité držet kvalitu a směr a nenechat se zaplavit silnými energiemi jiných, které mohou být produktem vyostřených emocí, strachu, narušeného pocitu bezpečí a touhy po rychlé úlevě. 

Je zákonité, že lidé v situacích, kdy se necítí bezpečně, sklouzávají ke stereotypům a starým a zkratkovitým řešením. Někdo útočí a hledá viníka, někdo se stahuje a najíždí na krizový úsporný režim, někdo uniká z reality a zavírá oči, jiný padá do role oběti a hledá spasitele. Nic z toho ale nepřináší skutečné řešení a nikomu v tom dlouhodobě není dobře. Pokud chceme, aby věci byly jinak, musíme je začít tvořit.

Proto jsme sestavili univerzální záměr, který lze použít, ať už řešíte cokoliv a na jakékoliv úrovni. Pokud vás trápí situace ve společnosti, ve vaší rodině, v práci nebo třeba i zdravotní potíže, místo podléhání frustraci, beznaději či vzteku, začněte situaci přetvářet. Pokud možno se neomezujte konkrétními představami o tom, co (nebo kdo) je dobře a špatně, nevymýšlejte řešení a neřešte, co je a co není možné. Důvěřujte životu.

Tady tedy je univerzálně použitelný záměr, který můžete použít pro svou tvorbu:

Tvořím pole Pravdy a otevírám prostor pro transformace iluzí, ať je jasně vidět situace, ve které se nacházím(e) a všechny její souvislosti, abych(om) se mohl(a,i) správně, rychle a s lehkostí v této situaci zorientovat a rozhodovat.

Ať je díky této Pravdě dobře viditelné, co je nosné, zdravé, schopné dalšího vývoje, růstu a spolupráce. Tyto osoby, cesty, možnosti a energie, ať se spolu na základě rezonance propojí a spolutvoří, násobí energii a ať se z těchto zdravých spojení zrozují nová souladná a konstruktivní řešení, která budou ku prospěchu Celku (státu, organizace, rodiny, vašeho organismu, božského Celku...)

Ať se tak děje způsoby, které jsou vnímány jako harmonické, láskyplné, osvobozující a bezpečné. 

Otevírám prostor pro novou perspektivu a nová řešení, včetně těch, která dosud nikoho nenapadla a ani si je nedokážeme představit.

Tak tvořte a nečekejte, co někdo vytvoří pro vás. Na pozdní reklamace nebývá brán zřetel!

© Iva a Martin Uhlířovi, 2022. Článek smí být šířen, kopírován a používán pouze pro nekomerční účely, a to jen v nezkrácené podobě a s uvedením autorů článku a zdroje s aktivním odkazem.