Pár slov k očkování

03.06.2021

Přiznám se, že tento text píšu velmi nerada. Nemám vůbec potřebu být další z "chytrých", kteří se vyjadřují k tomuto exponovanému tématu. Je mi ale jasné, že řada lidí stále tápe, nenachází relevantní informace a z nouze se pak přiklání k názoru, který je nejvíc vidět a slyšet. A to, že stokrát opakovaná lež či polopravda začne být časem vnímána jako pravda, je známý fakt.

Společnost je rozdělená na příznivce a odpůrce očkování. To je vcelku normální, že nemíváme (obzvlášť my tady v Čechách) stejný názor. Co mi ale vůbec nedělá dobře, že to skoro vypadá tak, že být duchovně otevřený znamená automaticky být zastáncem konspiračních teorií a odpíračem očkování.

Je tu spousta lidí, kteří se prezentují jako duchovní bytosti, senzitivní lidé, nositelé světla a lásky, a přitom neváhají šířit strach, nenávist, oslabovat sebe i ostatní, polarizovat společnost a útočit na ty, kteří nesdílí stejný pohled jako oni. A vůbec si toho sami u sebe nevšimli. Nedochází jim, že se v touze po čistotě, pravdě a lásce nechali ZASE! chytit do pasti. Zloděj křičí: "Chyťte zloděje!" A oni ochotně běží. Mají pusu plnou Lásky a Jednoty, a přitom propadli hře na polaritu víc než kdykoliv předtím.

I proto píšu tento článek. Dlouho jsem čekala, že na to lidi přijdou, že si to uvědomí. V celé té koronavirové patálii se honí za návnadami a nesprávnými padouchy, místo aby se soustředili na sebe, na svůj duchovní potenciál, na nové možnosti a roviny bytí, které se otevírají. Kdyby to dělali, tak by totiž cítili, že všechno je ještě trochu jinak.

V první řadě je třeba si říct, že koronavirus je produkt energií z hlubin této reality. Můžeme to vnímat tak, že se jedná o hlubší (starší) energetické roviny Země, přírody, ale i hlubší roviny nás samotných, našeho (ne)vědomí. Jsou to energie, které dlouho nebyly ve hře. A teď z nevědomí vstoupily do vědomí. A je v podstatě jedno, jestli virus je přirozeného nebo umělého původu, protože to na této skutečnosti nic nemění. Podstatné je to, co s tím uděláme. Jak se k tomu postavíme. A zejména ti, kteří se považují za duchovně vyspělé bytosti byli tou nadějí, že tuto energii, v minulosti odmítanou, pošpiněnou, zatlačenou, dokáží pozvednout, pročistit a proměnit v souladnou tvořivou energii.

Ať už se s koronavirem setkáte přímo, nebo v podobě očkování, ta výzva je stejná. A  nikdo vám nemůže zaručit, že tu cestu projdete. Nikdo z nás totiž s určitostí neví, co má ve svém nevědomí, co má v hlubinách svého těla a čeho se koronavirus dotkne. A tak někdo může mít lehký průběh nemoci, když se s koronavirem potká přímo, a jiný mít velké komplikace po pouhém očkování, protože má ve své nevědomí a ve svém těle mnoho starých neopracovaných energií. Sami před sebou neutečeme. A nic není černobílé. Určitě znáte ten fakt, že pokud něco odmítáme, něčeho se bojíme, tak se to stává negativnějším a silnějším.

Navíc jakékoliv studie v tomto směru přestávají mít smysl, protože už dávno není žádný "univerzální člověk" a "univerzální reakce". Možná jste si toho všimli, možná ne, ale za několik posledních desetiletí a obzvlášť v posledních letech jsme se v důsledku duchovního vzestupu velmi změnili. Už nejsme stádo, stáváme se víc a víc individualitami, jedinečnými bytostmi s jedinečným vnímáním  světa a jedinečným sebevyjádřením. Tudíž příběh a zkušenost jednoho, není nutně příběhem druhého, protože ten žije v trochu jiné energetické realitě. To je přece dávno známá skutečnost, tak proč na ni tváří v tvář současným událostem tolik lidí zapomíná?

Veškeré zevšeobecňování a průměrování je energeticky velmi oslabující. A média jakéhokoli typu (včetně alternativních) s tím bez jakýchkoliv zábran pracují. Ukážou případ jednoho člověka, který rozhodně neznáme celý, vytrhnou z kontextu pár faktů a někde pod řádky je skryto poselství: Tobě se to může stát taky. Pochopitelně není vůbec lehké se něčemu takovému bránit.

No jo, říkají si někteří z vás, ale co ty vakcíny, co mění moje DNA? To je snad horší než koronavirus. Mnozí senzitivní lidé hlásí, že vnímají u naočkovaných negativní, "nízké" energie, vnímají rozpad aurického pole a tak dále. Ano, to určitě může být pravda. On člověk  nemocný covidem - 19 určitě také není energeticky v pořádku, ale nikdo se k němu dobrovolně nepřibližuje, aby to porovnal. Oba jsme si s Martinem nemocí prošli a je nám jasné, že být v naší přítomnosti v té době určitě nebylo nic energeticky příjemného. 

Staré energie mohou být někdy vnímány jako nízké, hutné, a v minulosti tady v této realitě skutečně došlo k poklesu energie a energetickému rozdrobení, rozpadu pole. Když se tyto vrstvy otevírají, příběh se opakuje. A to se všemi emocemi a traumaty. Každý z nás ho má teď příležitost na své osobní úrovni prožít znovu a uhájit svou integritu, svou Celistvost, svou vnitřní Jednotu. Většina z nás na to potřebuje čas, protože to je velké, staré a hluboké téma. Dejte proto čas i těm očkovaným. Oni do toho často jdou v domnění, že se něčemu vyhnou, že si uleví. Jenže se nevyhnou. Stejně alespoň na nějaké minimální úrovni budou se svými hlubinnými tématy konfrontováni. A nejsou na to většinou připraveni. Ale protože se možná díky očkování budou cítit bezpečněji a nebudou tak sevření, mají šanci to zvládnout líp, než kdyby onemocněli.

Úplně něco jiného ale bude vědomý člověk, který do toho půjde se sebedůvěrou a bude to vnímat tak, že jde naproti vývoji, kterému se stejně nemůže vyhnout. 

A obavy ze změny DNA? Tyto obavy v duchovní komunitě nechápu. Lidi, vy jste zapomněli, že jste božské bytosti? Že  jste to vy, kdo tvoří tuto realitu? Že realita reaguje na vás? Probuďte se! Postavte se do síly a přestaňte se oslabovat nesmyslnými strachy. Silné je to, čemu sílu dáváte, slabé to, co jako slabé vnímáte.

Ať už se rozhodnete projít současnou dobou bez očkování, nebo se necháte naočkovat, nedělejte své rozhodnutí ze strachu. Uvědomte si, kdo jste a důvěřujte tomu božskému v sobě, že to zvládne, že Život vždycky najde cestu. A nechejte prosím druhým právo jít svou cestou. Je zbytečné přít se teď. Až čas ukáže, jak jsme to všichni zvládli.


© Iva Uhlířová, 2021. Text smí být šířen, kopírován a používán pouze pro nekomerční účely, a to jen v nezkrácené podobě a s uvedením autorky článku a zdroje s aktivním odkazem.