Antonín


O THEA Benodis jsem se doslechl na podzim 2018 na základě osobní reference. Na první pohled mě zaujal web, který ve mně vzbudil zájem dovědět se víc.

V lednu 2019 jsem se zúčastnil úvodní přednášky s názvem "Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech". Přestože mě duchovní věci zajímají celý můj dospělý život, přiznám se, že jsem dle názvu úplně nevěděl co čekat. S řadou "ezo lidí" podle mého názoru není rozumná řeč a místo toho, aby převzali odpovědnost za svůj život, poletují kdesi v oblacích a realita jim uniká.

S velkým zájmem a zvědavostí jsem dorazil na úvodní přednášku. Iva a Martin vyřizovali prezenci před vstupem do místnosti. Po vyřízení praktických věcí se na mě Martin na pár vteřin podíval a něco si zapsal. Až později mi došlo, že si "načetl" moji duši a její typologii.

Několik minut po začátku přednášky jsem měl jasno; jsem tu správně. Není snadné popsat, co všechno se člověk doví a jak ho to zasáhne, ale získá "v kostce" vše pro začátek důležité.

Prvně v životě jsem měl dojem, že jsem nalezl, co jsem hledal. Žádná mytologie, pohádky, fikce, náboženství... Konečně jsem se dostal k podstatě a skutečnému pojmenování věcí. Řada mých otázek byla konečně zodpovězena.

Hned po úvodní přednášce jsem se přihlásil na seminář "Příběhy duší", kde jsem se o sobě, respektive své duši, dověděl mnohem víc. Opět nepřenositelná zkušenost.

Od té doby jsem absolvoval několik osobních konzultací. Dostal jsem odpovědi na otázky, o kterých jsem si myslel, že na ně na tomto světě není možné získat autentickou odpověď. O světě, životě, sobě samém.

Setkání s THEA Benodis mi bez nadsázky změnilo život. Práci Martina a Ivy doporučuji všem upřímně hledajícím, všem, kteří mají otázky a nenachází odpovědi. Myslím, že je úžasné, co dělají pro lidi a svět.