Tematické podvečery


Občas nějaké téma vystoupí do popředí a my vnímáme, že si zaslouží, abychom se u něj více zastavili a věnovali mu pozornost. Tematické podvečery budeme věnovat oblastem, o které jste si buď přímo sami řekli, nebo se začínají stávat samostatným tématem na obecněji zaměřených seminářích. 

Vzhledem k tomu, že setkání bude probíhat v malé skupince (max. 6 účastníků), budete mít možnost ovlivňovat obsah, klást otázky, diskutovat, sdílet s ostatními. 


Téma: Prezidentské volby

7.12. 2022 od 16:30 hod. - obsazeno

Podíváme se společně na jednotlivé kandidáty na prezidenta, jejich energetické kvality a možnosti a na to, co by jako prezidenti přinesli naší zemi.


Téma: Poselství kamenů   

14.12. 2022 od 16:30 hod. - obsazeno

Tak jako je Martin schopen hovořit s dušemi lidí či zvířaty, dokáže komunikovat i s kameny. Ačkoli  bylo již mnoho o energii kamenů v minulosti popsáno, zůstávají rozměry, které zatím lidé vůbec nezachytili. Po tomto semináři už nikdy nebudete kameny vidět stejně. Otevře se vám zcela nový svět bytostí, které čekají na ty, kteří s nimi budou schopni navázat vztah.

Pokud chcete, přineste si s sebou své oblíbené kameny a Martin vám je přetlumočí.


Téma: Významné osobnosti (na přání)

21.12. 2022 od 16:30 hod. - obsazeno

Speciální předvánoční podvečer pro účastníky předchozích setkání na téma významné osobnosti.


Cena: 1000 Kč /42 € za os. Platba v hotovosti na místě.

Přihlášení na našem telefonu 774 33 72 99 PO-PÁ  9-18 hod. Akce je určena těm, kteří již u nás absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše.

Místo konání: Donovalská 17, Praha 4 - Chodov. Nejbližší zastávka MHD je Donovalská (bus 177, 181, 182, 154, 170).  Nejbližší stanice metra je Opatov C, odtud jezdí autobusy. Parkování v ulici je bez omezení.