Tematické podvečery


Občas nějaké téma vystoupí do popředí a my vnímáme, že si zaslouží, abychom se u něj více zastavili a věnovali mu pozornost. Tematické podvečery budeme věnovat oblastem, o které jste si buď přímo sami řekli, nebo se začínají stávat samostatným tématem na obecněji zaměřených seminářích. 

Vzhledem k tomu, že setkání bude probíhat v malé skupince (max. 6 účastníků), budete mít možnost ovlivňovat obsah, klást otázky, diskutovat, sdílet s ostatními. 


Téma: Významné osobnosti - 1. skupina

19.7. 2024 od 15:00 hod. - obsazeno

Tentokrát budeme hovořit s významnými vědci. Bude nás zajímat Albert Einstein a jeho žena Mileva Marićová, Nikola Tesla a Thomas Alva Edison.

Cena: 1500 Kč za os. Platba v hotovosti na místě.


Téma: Významné osobnosti - 2. skupina

25.7. 2024 od 16:00 hod. - obsazeno

Tentokrát se spojíme s českými princeznami, které byly provdány do zahraničí -  s Dagmar Dánskou, Annou Slezskou a Annou Lucemburskou.

Cena: 1500 Kč za os. Platba v hotovosti na místě.


Téma: Významné osobnosti českých dějin - OTEVŘENÁ SKUPINA

9. 7. 2024 od 16:00 hod. -  volná místa

Jaké měli duše významné osobnosti z minulosti? Co by nám dnes chtěli říct ? Jak se jim dnes daří? Sledují vývoj v naší realitě? Jak dnes vidí svůj život?

Tentokrát nás čeká setkání se zajímavými českými podnikateli jako byli " král obuvi" Tomáš Baťa, elektrotechnik Emil Kolben, módní návrhářka a majitelka módního salónu Hana Podolská a Rudolf Strimpl, první český jahodář.

Tematický podvečer je určen těm, kteří již absolvovali seminář Posmrtný život nebo některý z předchozích tematických podvečerů na téma Významné osobnosti.

Cena: 1500 Kč za os. Platba v hotovosti na místě.

Přihlášení na našem telefonu 774 33 72 99 PO-PÁ 9-18 hod. 

Místo konání: Donovalská 17, Praha 4 - Chodov. Nejbližší zastávka MHD je Donovalská (bus 177, 181, 182, 126, 170). Nejbližší stanice metra je Opatov C, odtud jezdí autobusy. Parkování v ulici je bez omezení.


Téma: Poselství kamenů 

již proběhlo  

Tak jako je Martin schopen hovořit s dušemi lidí či zvířaty, dokáže komunikovat i s kameny. Ačkoli  bylo již mnoho o energii kamenů v minulosti popsáno, zůstávají rozměry, které zatím lidé vůbec nezachytili. Po tomto semináři už nikdy nebudete kameny vidět stejně. Otevře se vám zcela nový svět bytostí, které čekají na ty, kteří s nimi budou schopni navázat vztah.

Pokud chcete, přineste si s sebou své oblíbené kameny a Martin vám je přetlumočí.