Osobní konzultace

Při osobní konzultaci už je věnována pozornost pouze vám.  

Konzultace jsou určeny těm, kteří na sobě chtějí pracovat, nebojí se hloubky a chtějí převzít zodpovědnost za svůj život i spolutvoření s ostatními. Jsme tu pro ty, kteří touží získat větší vědomí sebe sama, důvěru ve vlastní vnímání a najít způsob, jak lépe uchopit vlastní sílu a individualitu.

Neléčíme, nepomáháme, ale inspirujeme, pojmenováváme. Vidíme, v čem je vaše síla. Ukazujeme vám, jak si můžete pomoci sami. Vracíme vám kompetenci k životu.

Než se přihlásíte na konzultaci, je nutné absolvovat přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše.

První konzultace bývá většinou věnována životním úkolům, nebo jinak řečeno prioritám duše.

Můžete se ale zeptat i na:

  • na skutečné příčiny svých problémů a nemocí a porozumět tomu, na co upozorňují,

  • na jakákoliv témata z rodinného systému (kořeny a příčiny různých potíží, traumat, vzorců),

  • na inkarnace z minulých životů,

  • a na cokoli dalšího, co vás v průběhu konzultace napadne...Jak probíhá konzultace?

Informace jsou získávány přímou komunikací s vaší duší. Konzultace probíhá formou rozhovoru, není na ni třeba žádné zvláštní přípravy z vaší strany. Pokud budete chtít, konzultaci si můžete nahrávat.

Telefonické konzultace ani konzultace přes e-mail či Skype neposkytujeme. Osobní kontakt je nenahraditelný.


Cena: 1000 Kč/hod. 

Konečná cena konzultace je závislá na její délce. Zkušenost je taková, že první konzultace trvá cca 1,5 - 2 hodiny, následné konzultace bývají kratší.

Pro objednání na konzultaci volejte prosím číslo +420 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod.) Na SMS není v našich silách reagovat. Děkujeme za pochopení.

Je nám líto, ale všechny termíny na osobní konzultace jsou až do konce listopadu 2019 plné. Na prosinec bude možno se objednávat opět od 9 hod. 6.11. 2019.

Konzultace probíhají na adrese Týnská 10, Praha 1 - Staré Město (dům U Třech ořechů, 2. patro, nad restaurací u svobodných zednářů).

Pozor! Od 1.12. 2019 nás najdete na novém místě: Stýblova 1, Praha-Chodov.